Strona główna O Firmie Kontakt

Szanowni Państwo

Stolarka budowlana jest nieodłącznym elementem naszego życia. Spotykamy się z nią na co dzień. Odpowiednio zaprojektowana i wkomponowana do budynku podnosi walory estetyczne i użytkowe naszego mieszkania, jak i miejsca pracy.

Drodzy Państwo! Zakład Stolarski "NOMI" wszystkie te elementy traktuje jako najważniejsze spektrum swojej działalności. Dlatego też priorytetem w naszej produkcji są przede wszystkim ekskluzywne drzwi zewnętrzne i wyjątkowe drzwi wewnętrzne, nowoczesne okna, jak i estetyczne okiennice oraz funkcjonalne schody.

Oferujemy wysokiej jakości wyroby poparte naszą wieloletnią obecnością; na wymagającym rynku w branży. Zdobyte w ten sposób doświadczenie w połączeniu z fachową wiedzą zobowiązuje nas do zagwarantowania produktu o najwyższej jakości.

  • naszą dewizą nie jest ilość!

Wyroby nasze mają zastosowanie w każdym budownictwie, począwszy od budynków mieszkalnych, a skończywszy na budynkach administracji publicznej. Wykonujemy stolarkę na życzenie, zarówno nowoczesną, jak i stylizowaną w dowolnych wzorach i kształtach. Naszą stolarkę charakteryzują:

  • szczegóły, które odróżniają nas od innych!

Specjalizujemy się w realizacji nietypowych rozwiązań o indywidualnym charakterze i niestandardowych wymiarach. Opracowujemy i wdrażamy takie rozwiązania, dzięki którym mieszka się oszczędniej, bezpieczniej i wygodniej.

  • nie stosujemy żadnych tanich i zastępczych rozwiązań!

Stolarka w naszej firmie to pewna inwestycja, gwarantowana satysfakcja i źródło wspaniale urządzonego mieszkania. Służymy Państwu profesjonalnością usług i zaufaniem, a także fachowym doradztwem i montażem.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej firmy.

Z poważaniem
Nowak Mirosław

© Copyright Zakład Stolarski NOMI All rights reserved 2004 - 2008